Mistrovství ČR kadetů a kadetek v Olomouci

Na MČR kadetů a kadetek z Teplic vyjela početná výprava ve dvou mikrobusech. Dle výsledků měl, asi každý jiná očekávání, než byla realita.
Z kadetů byl nejúspěšnější Vojta Gaisler, který byl po skupinách 5. , ale nepovedl se boj o „8“ a bylo z toho skvělé 9. místo.  Kuba Gaisler si vybojoval 12. místo. V celkovém pořadí se tak s kadety loučí na 7. pozici a to je pěkné. Sedmou pozici si na začátku sezóny připíše Vojta a uvidíme, jak se mu bude dařit.
Varonika Landgrafová si jela na kadetky zatrénovat a ono to vyšlo. Ve skupině sice nic moc, ale postup byl a následně porazila o „16“ Coufalovou z Dukly Olomouc a jen tak tak a povedla by se jí i osmička. Prohra 13:15 s Miklendovou je opravdu pěkný výsledek.
Výsledky: Kadeti: 9. V. Gaisler, 12. J. Gaisler, 20. D. Vach , 35. F. Karel, 36. Š. Urbanský, 42. P. Sedlák, 44. J. Gaisler
                Kadetky: 15. V. Landgrafová, 19. K. Urbánková, 26. A. Zieglerová
Na nedělních družstvech si kluci a jejich maskot Verča vedli skvěle. První zápas se Sokolem Dejvice vyhráli a tím se dostali do „4“ o finále bojovali s Bělou. Začátek se nepovedl, ale po 4. zápase kluci otočili tak, že Bělá povolala náhradníka Ondru Procházku.  Prohra 41:45 byl dobrý výsledek a šlo se o bronz z Loko Plzeň. Kuba zvolil opatrný začátek , Vojta se držel s Vachovcem, Dan skvěle dorovnal s Vlachem no a pak jsme jen vedli a vedli a vedli ALE Vachovec Kubu dotahoval, až dotáhl, až přetáhl v posledních třech vteřinách o jeden bod. Tak jsme tu medaili téměř drželi, ale vyškubla se potvora. No příště. Zamrzelo to, ale kluci si vedli skvěle a zaslouží pochvalu, stejně jako Dan Pham za celovíkendové soudcování.
No a jdeme na MČR žáků a žačekKarel Biebl

  • Přijďte si zašermovat – teambuildingová akce
  • Rubriky
  • Archivy
  • PODPORUJÍ NÁS: