Teplické družstvo bronzové na Mistrovství ČR

V neděli na družstvech startovala tři družstva našich minižáků. Do Ačka jsme nominovali Járu Typlta, Diyara Efe a Matyáše Zahradníčka. Všichni tři měli v průběhu výborné výsledky a hlavně tuto sezonu končí v minižácích. Postavili jsme srovnatelné družstvo ze tří šikovných minižáků Tondy Kýhose, Adama Kodeta a Kryštofa Jaroše, kterého čekají mini ještě další sezonu.
No a posatvili jsme i družstvo nováčků pro ten zážitek Martin Schonpflug, Dominik Brůha a Jan Stredel. Kluci byli nasazeni na naše Ačko a užili si to aspoň s kamarády z oddílu. V celkovém pořadí skončili na 12. mísrě.
 Družstvo Tonda, Kryštof a Adam narazili na Duklu Olomouc a statečně bojovali o postup do osmičky. Bylo to napínavé a skore 41 : 45 potvrzuje napínavý zápas. Kluci bojovali a udrželi se v první desítce. Obsadili skvělé 10. místo na MČR.
Naše Áčko šlo o čtyřku s družstvem Karlovy Vary a porazili ho 44:34. V boji o finále prohráli s SC Praha A a byl tady boj o bronzovou medaili. To museli porazit družstvo SC Praha B. Bylo to hodně napínavé a vrtkavé, ale celému týmu se to povedloa vyhráli 45:43. Na bedně si to kluci užili a tak minižáky končí bronzem a věříme, že to půjde takto dál.
Moc gratulujeme .
  • Teambuilding
  • Rubriky
  • Archivy
  • PODPORUJÍ NÁS: