Velkolepá šermířská show

V Praze se 6.4.2019 konal šermířský exhibiční turnaj, na který dorazila světová šermířská elita. Mohli jste tu potkat několik světových šampiónů a olympijských medailistů. Našemu olympionikovi Jirkovi Beranovi se tak podařilo na pár hodin zkoncentrovat to nejlepší z dnešního šermířského světa do jedné haly. Měl jsem tu možnost se akce zúčastnit a opravdu…byla to SHOW, jak se patří. Nejen že šermíři předvedli své umění v turnaji, ale také mladí šermíři měli možnost si s nimi zašermovat. Z Teplic se akce aktivně zúčastnilo trio Honza Kotala, Kuba Kukaň a Ondra Šimůnský v doprovodu nás tatíků a za děvčata reprezentovala náš oddíl Gábina Aigermanová také s tátou. Gábina je nyní (v čase psaní článku) na MS kadetů a juniorů v polské Toruni a tak jí držme palce.

Kluci si mohli vybrat s kým si zašermují a poměří s ním své síly. Myslím, že to pro ně byl nezapomenutelný zážitek. Na památku se pak snažili ulovit jejich podpisy nejen na rukavice, ale také na trička, plakát či kartičky.

Jedno tričko a jeden plakát s kompletními podpisy se nám podařilo ulovit i pro našeho trenéra.

Velký dík patří Jirkovi Beranovi za uspořádání takovéto akce, šermířům za předvedené výkony a divákům za skvělou atmosféru.

Více se podívejte na fotkách a videích. Myslím, že je i ze sestřihů vidět, jaká to byla parádní akce.

 

 

  • Přijďte si zašermovat – teambuildingová akce
  • Rubriky
  • Archivy
  • PODPORUJÍ NÁS: